CEP Mid Cut 80’s kompressioonsokid

22,95 

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:
Jaga

Kirjeldus

Värvitoon: valge/sinine&punane

Suurused: valikus olevad suurused leiad rippmenüüst “Suurus”

Kuidas leida õige suurus?

Mõõda pahkluu ümbermõõt kõige kitsamast kohast.

Naised
Kingasuurus EU 34-37 37-40 40-43
Pahkluu ümbermõõt cm 18-21 20-23,5 22,5-26
CEP suurus II III IV
Mehed
Kingasuurus EU 39-43 43-46 46-50
Pahkluu ümbermõõt cm 20-23,5 22,5-26 25-28,5
CEP suurus III IV V

CEP 80’S KOMPRESSIOONSOKID MEESTELE – ÜLIMALT TÕHUS KOMPRESSIOON JA VÄGA STIILNE RETRO VÄLIMUS!

CEP 80’s kompressioonsokkide puhul on tegemist tootega, mille ülimalt stiilne retro välimus annab võimaluse muuta oma sportimiskogemus veelgi mugavamaks ja turvalisemaks. Antud kompressioonsokkide valmistamisel on kasutatud tõeliselt täpset MEDI kompressiooni, mis stimuleerib liigeseid sügava sensoorse mõjuga, et optimaalselt stabiliseerida jala liikumist – jala liikumised on tuntavalt turvalisemad ja täpsemad. MEDI kõrgtehnoloogiline kompressiooni profiil parandab optimaalselt vereringet jalalihastes – suureneb jalgade jõudlus. CEP 80’s kompressioonsokid sobivad ideaalselt kasutamiseks nii sportides kui ka kiiremaks taastumiseks enne või pärast füüsilist pingutust. CEP 80’s kompressioonsokkide valmistamisel on kasutatud spetsiaalset Smart Dry niiti, mille isoleerivad ja jahutavad omadused, koos HeiQ Smart Temperature tehnoloogiaga, tagavad väga hea soojuse ja niiskuse juhtivuse ning ideaalse sobivuse jalaga – unusta villid ja paku oma jalgadele maksimaalset mugavust.

5 PÕHJUST MIKS VALIDA CEP 80’S KOMPRESSIOONSOKID

Ideaalne sobivus jalaga

CEP 80’s kompressioonsokid venivad jalga niivõrd hästi, et püsivad paigal, puudub villide ja voltide tekkimise oht ning tsirkulaarsel kudumistehnoloogial põhinev ülesehitus välitab täielikult õmbluste tekke.

Igati täpne MEDI kompressioon

CEP 80’s kompressioonsokkide tehnoloogiline ülesehitus kindlustab (õige suuruse korral) igati korrektse ja toimiva kompressiooni taseme. 80’s kompressioonsokkide õige suuruse valimisel tuleb juhinduda jalanumbrist.

Hoiab jalad kuivana

CEP 80’s kompressioonsokkide puhul on kasutatud spetsiaalset kudumistehnoloogiat ja funktsionaalne fiiberkiudu, mis aitavad hoida jala kuivana isegi kõige ekstreemsemates tingimustes.

Stabiliseerivad omadused

CEP 80’s kompressioonsokkidel on jalalaba keskosas stabiliseeriv toestusriba, mis toetab jalakaart, aktiveerib lihased pahkluus ja tallas ning soodustab, dünaamilist jooksustiili toetades, edasiviivat liikumist.

Spordivigastuste ennetamine

Aitab ennetada kahte kõige levinumat jooksjatel esinevat probleemi – plantaarfastsiiti, mis põhjustab kannavalu ja achilleuse kõõluse põletikku. 80’s kompressioonsokid on suureks abiks isegi siis kui probleem on juba tekkinud – kiirendab paranemisprotsessi vähendab paistetust.

Lisainfo

Mõõtmed 12 × 36 × 60 cm
Suurus

mehed III, mehed IV