Tarneviisid

Hea klient! E-poes tehtud tellimused lähevad töösse, kui tellimuse eest on tasutud ülekandega. 

 

Tarneviisid:

Tulen ise järele – tasuta

Kauba saab kätte meie kauplusest ( https://www.sulgpallivarustus.ee/kauplus/ ). Palume teil tutvuda kaupluse lahtiolekuaegadega enne tellimuse sooritamist. Teavitame Teid kui kaup on pakitud. Eelneval kokkuleppel saame paki jätta ka Tondiraba Tennisekeskuse administraatori juurde, sel juhul on teil võimalik pakki kätte saada ajavahemikul, millal Tondiraba Tennisekeskus on avatud ( http://www.tennisekool.ee/ ). Kauba pakkimine toimub 3 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest (palume arvestada, et pankadevahelised maksed ei toimi nädalavahetustel ja pühadel ning tööpäeval pärast 16:00 kinnitatud maksekorraldus jõuab kohale alles järgmisel tööpäeval).


SmartPOST pakiautomaadid – vastavalt hinnakirjale (vt. allpool).

SmartPOST pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes, enda jaoks lähima pakiautomaadi leiad SIIT.

Süsteem arvutab saatmiskulu automaatselt, seda saate vaadata Ostukorvi lehel. Pakid mahuvad kappidesse XS kuni XL. Reketid mahuvad XL kappi, spordikotid L või XL kappi sõltuvalt koti suurusest.

Paki paneme teele 3 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest (palume arvestada, et pankadevahelised maksed ei toimi nädalavahetustel ja pühadel ning tööpäeval pärast 16:00 kinnitatud maksekorraldus jõuab kohale alles järgmisel tööpäeval).

 

Hinnakiri (hinnad sisaldavad käibemaksu):

kapp S – 2,99 €

kapp M – 3,99 €

kapp L – 4,90 €

kapp XL – 6,49€


DPD pakiautomaadid või pakipunktid – vastavalt hinnakirjale (vt. allpool).

DPD pakiautomaadid asuvad välitingimustes ja on ligipääsetavad ööpäevaringselt.

 

Hinnakiri (hinnad sisaldavad käibemaksu):

paki saatmine DPD pakiautomaati või pakipunkti – 2,99 €