Privaatsus ja turvalisus

Veebipoe www.sulgpallivarustus.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Sulgpallivarustus OÜ (registrikood 11546245), asukohaga Marjamaa 16-1, Metsakasti küla, Viimsi vald, Harjumaa, 74019.

Küpsised

Veebipood kasutab küpsiseid. Küpsis (cookie) on väikesemahuline tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebilehitsejale ja mis salvestatakse kasutaja arvuti kõvakettale. Need võimaldavad Veebipoel Teie arvutit ära tunda järgmisel korral kui Veebipoodi külastate.

Külastaja isiklikud andmed

Veebipood ei kogu lehe külastaja isiklike andmeid, välja arvatud juhul kui sooritatakse ost külalisena või logides sisse kasutajana. Veebipood ei loovuta kliendi isiku- ja kontaktandmeid kolmandatele isikutele. Samuti kasutatakse e-kirjades avaldatud teavet ainult selleks, et vastata kirjale võimalikult tõhusalt.

Lingid teistele veebilehtedele

Kui Veebipoe lehel on lingid kolmandate osapoolte veebilehtedele ja materjalidele, siis on need lingid lisatud ainult informatiivsel otstarbel. Veebipood ei oma kontrolli nende veebilehtede või materjalide üle ega võta endale kohustust ega vastutust nende eest või kahjude või kadude eest, mis võivad tekkida sellest, kui te neid kasutate.