Facebooki oksjon

Sulgpallivarustus OÜ Facebooki oksjoni reeglid

 1. Oksjoni korraldaja on Sulgpallivarustus OÜ, reg. nr. 11546245, edaspidi nimetatud kui oksjoni Korraldaja.
 2. Oksjoni läbiviimise koht on Facebook, Sulgpallivarustus OÜ lehe seinal https://www.facebook.com/sulgpallivarustus.ee/
 3. Oksjoni läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt vastavalt ettenähtud tingimustele.
 4. Oksjonil osalenu võtab osa Facebookis toimuvast virtuaalsest oksjonist. Korraga on oksjonil üks Korraldaja poolt valitud toode, millele kehtestatud alghind ja konkreetse oksjoni lõpuaeg on märgitud konkreetset oksjonit puudutavas postituses Sulgpallivarustus OÜ Facebooki lehel.
 5. Oksjonil oleva toote täishind on leitav oksjonist teavitavas Facebooki postituses avaldatud e-poe lingil.
 6. Oksjonil osalemiseks tuleb mängijatel postitada oksjonist teatava postituse alla kommentaarina oma pakkumise summa. Summa võib olla kirjutatud nii sõnade kui numbritega. Iga uus pakkumine peab olema eelmisest vähemalt 0,5€ (viiskümmend senti) suurem – pakkumise samm. Panuse maksimaalne suurus ei ole piiratud.
 7. Oksjoni võitjaks osutub see, kelle panus on oksjoni lõppemise hetkeks suurim.
 8. Kuna ühel ja samal ajalhetkel võivad korraga panustada mitu inimest, siis võib juhtuda, pakkumisi sisaldavad kommentaarid postituse all ei ole suuruse järjekorras. Mitte suuruse järjekorras ilmunud postitusi ei kustutata.,
 9. Oksjoni lõpuaeg on seatud vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale kellaajale.
 10. Oksjoni võitjaga võetakse ühendust läbi Facebook Messengeri. Oksjoni nime eraldi Facebooki postituses ei avaldata.
 11. Võidetud toode pannakse oksjoni võitjale teele peale kontakti loomist ja arve tasumist oksjoni võitja poolt.
 12. Oksjonil oleva toote kujunev hind ei sisalda postikulu. Eesti Vabariigis ehtiva eriolukorra tõttu saadab Sulgpallivarustus OÜ kaupa pakiautomaatide vahendusel (SmartPost). Paki saatmise kulu lisandub toote oksjonil kujunevale lõpphinnale. Iga oksjonil oleva toote saatmiskulu on välja toodud oksjonist teavitavas Facebooki postituses.
 13. Oksjonil olevat toodet ei vahetata ümber rahaks, kinkekaartideks ja oksjoni võitja ei saa seda asendada teiste toodetega.
 14. Oksjoni Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada oksjon ilma võitjat väljaselgitamata juhul, kui on rikutud reegleid või vääramatu jõu asjaolude ilmnemisel, teatades sellest kohe oksjonil osalejatele läbi oksjonit puudutava postituse.
 15. Kõik pretensioonid, ettepanekud ja kommentaarid seoses oksjoni korraldamise ja/või läbiviimisega palume esitada e-maili teel: info@sulgpallivarustus.ee
 16. Korraldaja vaatab pretensioonid läbi 7 tööpäeva jooksul alates kättesaamise kuupäevast.