Kliendikaart

Sulgpallivarustus OÜ kliendikaardi tingimused

Sulgpallivarustus OÜ kliendikaardiga kehtib püsiv 10% allahindlus tavahinnaga toodetele (v.a sulgpallid, nailonpallid, sulgpallireketi keelestamine ja kinkekaartide ostmine). Registreerides ennast kasutajaks https://www.sulgpallivarustus.ee/ e-poes, rakendub kliendikaardi soodustus kasutajale automaatselt. Sulgpallipood OÜ kaupluses saab kliendikaardi soodustust kasutada isikukoodi põhjal iseteeninduskassas. Kui soovid siduda oma isikukoodi oma kliendikaardiga, palun kirjuta info[at]sulgpallivarustus.ee

Kliendikaardi soodustus ei kehti soodushinnaga toodetele. Ostu sooritamisel saab korraga kasutada ühte soodustust.

E-poes saab kliendikaarti kasutada sisselogitud kasutajana. Selleks tuleb luua konto https://www.sulgpallivarustus.ee/ lehel. Registreeritud kasutajatele rakenduvad kliendikaardi soodustused automaatselt.

Kliendikaardi soodustused hakkavad kehtima kliendikaardi väljastamise hetkest.

Kliendikaart kehtib tähtajatult.

Sulgpallivarustus OÜ-l on õigus teha ühepoolseid muudatusi kliendikaardi tingimustes, millest teavitatakse veebilehe https://www.sulgpallivarustus.ee/kliendikaart/ kaudu.

Kliendikaardi taotlemisel esitatud isikuandmed on kaitstud ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele, neid kasutatakse kliendikaardi kasutajale suunatud pakkumiste tegemiseks ja käesolevates tingimustes näidatud andmete kogumise, analüüsimise ja kokkuvõtete tegemise eesmärkidel.