Kliendikaart

Sulgpallivarustus OÜ kliendikaardi tingimused

Sulgpallivarustus OÜ kliendikaardiga kehtib püsiv 10% allahindlus tavahinnaga toodetele (v.a sulgpallid, nailonpallid, sulgpallireketi keelestamine ja kinkekaartide ostmine). Registreerides ennast kasutajaks https://www.sulgpallivarustus.ee/ e-poes, rakendub kliendikaardi soodustus kasutajale automaatselt. Sulgpallipood OÜ kaupluses saab kliendikaardi soodustust füüsilise kliendikaardi näitamiselt. Kaardi väljastamine on kauplusest tasuta.

Kliendikaardi soodustus ei kehti soodushinnaga toodetele. Ostu sooritamisel saab korraga kasutada ühte soodustust.

E-poes saab kliendikaarti kasutada sisselogitud kasutajana. Selleks tuleb luua konto https://www.sulgpallivarustus.ee/ lehel. Registreeritud kasutajatele rakenduvad kliendikaardi soodustused automaatselt.

Kliendikaardi soodustused hakkavad kehtima kliendikaardi väljastamise hetkest.

Kliendikaart on personaalne ja seda ei tohi anda kasutamiseks teistele isikutele. Isiku tuvastamiseks võib teenindaja küsida isikut tõendavat dokumenti.

Soodustuse saamiseks tuleb kliendikaart kaupluses esitada enne tasumist.

Kliendikaart kehtib tähtajatult.

Sulgpallivarustus OÜ-l on õigus teha ühepoolseid muudatusi kliendikaardi tingimustes, millest teavitatakse veebilehe https://www.sulgpallivarustus.ee/kliendikaart/ kaudu.

Kliendikaardi taotlemisel esitatud isikuandmed on kaitstud ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele, neid kasutatakse kliendikaardi kasutajale suunatud pakkumiste tegemiseks ja käesolevates tingimustes näidatud andmete kogumise, analüüsimise ja kokkuvõtete tegemise eesmärkidel.