Kliendikaart

Sulgpallivarustus OÜ kliendikaardi tingimused

Sulgpallivarustus OÜ kliendikaardiga kehtib püsiv 10% allahindlus tavahinnaga toodetele (v.a sulgpallid, nailonpallid, sulgpallireketi keelestamine ja kinkekaartide ostmine).

Kliendikaardi soodustus ei kehti soodushinnaga toodetele. Ostu sooritamisel saab korraga kasutada ühte soodustust.

Kliendikaart on füüsiline ja seda saab soodustuse saamiseks kasutada Sulgpallivarustus OÜ esinduspoes ja e-poes aadressil https://www.sulgpallivarustus.ee/ 

E-poes saab kliendikaarti kasutada sisselogitud kasutajana. Esmalt tuleb luua konto https://www.sulgpallivarustus.ee/ lehel ja seejärel saata e-mail aadressile info@sulgpallivarustus.ee (palun mainige ära e-mail, mille sidusite e-poe kasutajaga). Seejärel lisame soodustuse e-poe kasutaja külge.

Kliendikaardi soodustused hakkavad kehtima kliendikaardi väljastamise hetkest.

Kliendikaart on personaalne ja seda ei tohi anda kasutamiseks teistele isikutele. Isiku tuvastamiseks võib teenindaja küsida isikut tõendavat dokumenti.

Soodustuse saamiseks tuleb kliendikaart kaupluses esitada enne tasumist.

Kliendikaart kehtib tähtajatult.

Sulgpallivarustus OÜ-l on õigus teha ühepoolseid muudatusi kliendikaardi tingimustes, millest teavitatakse veebilehe https://www.sulgpallivarustus.ee/kliendikaart/ kaudu.

Kliendikaardi taotlemisel esitatud isikuandmed on kaitstud ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele, neid kasutatakse kliendikaardi kasutajale suunatud pakkumiste tegemiseks ja käesolevates tingimustes näidatud andmete kogumise, analüüsimise ja kokkuvõtete tegemise eesmärkidel.